اطلاعیه مربوط به پرواز تهران – چین – تهران

 قابل توجه مسافران پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان به مقصد چین

بلیط چین شانگهای گوانجو ماهان ایر

احتراما به استحضار می‌رساند از تاریخ 15 مارچ 2023 مسافران دیگر نیازی به ارائه مدارک مرتبط با کووید-19 مانند گواهی واکسیناسیون و نتیجه آزمایش کووید-19 در بدو ورود ندارند.

قانون بلیط و ویزای چین

از تاریخ 01  نوامبر 2023 مسافران ورودی به کشور چین نیازی به ثبت اطلاعات و اخذ کد سلامت نخواهند داشت  .

بلیط هواپیما تهران شانگهای ماهان نمایندگی ماهان ایر

شانگهای به عنوان بزرگترین شهر چین و معروف به جنگل آسمان خراش‌ها، دیدنی‌ها و شگفتی‌های بسیاری برای گردشگران دارد. گذشته از ساختمان های پر زرق و برق، معابد بودایی و ساختمان‌هایی با معماری باستانی، رستوران‌های معروف بین‌المللی در شانگهای افراد را به خرید بلیط هواپیما و سفر به این شهر پر رمز و راز چین ترغیب می‌کند. سفر به شانگهای را از همین صفحه آغاز کنید. در ازشرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت بلیط چین شانگهای را با بهترین قیمت خریداری کنید و سفری خاطره‌ انگیز رقم بزنید.

رزرو اینترنتی بلیط پرواز تهران شانگهای

برای رزرو و خرید بلیط تهران شانگهای، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و…) ازشرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی چاینا ساترن، ایرفلوت، هواپیمایی آذربایجان و هواپیمایی ماهان ایر در مسیر تهران شانگهای مشغول فعالیت هستند.

سایر مقاصد پرتردد به چین

 اخذ بلیط هواپیما تهران پکن
  بلیط هواپیما تهران ووهان
  بلیط هواپیما تهران گوانجو

با توجه به اینکه قیمت بلیط هواپیما ماهان تهران به شانگهای ارزانتر از سایر ایرلاین هاست، برای سفر ارزان به شانگهای می توانید بلیط این هواپیمایی را خریداری کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط تهران شانگهای توسط نمایندگی

  جستجوی بلیط شانگهای چین

ابتدا از برنامه پرواز تهران شانگهای اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و… را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز شانگهای برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران شانگهای را دارید، در سایت کافیست سه ‌حرف اول ” تهران ” یا ” Tehran ” را به عنوان مبداء و سه حرف اول ” شانگهای ” یا ” Shanghai ” را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر اما نمایندگان ماهان ایر تمام اطلاعات شما را وارد خواهد کرد را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به شانگهای برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای شانگهای توسط سیستم ماهان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت ” جزئیات بیشتر این پرواز ” اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های شانگهای

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران شانگهای ازشرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای شانگهای که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای شانگهای عبارتند از :

  ماهان ایر در فرودگاه بین‌المللی شانگهای پودنگ
  ماهان ایر در فرودگاه بین المللی هونگچیائو

قیمت بلیط چین شانگهای

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران شانگهای می‌توانید به سایت شرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت مراجعه کنید. شرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پروازهای تهران به شانگهای یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به شانگهای چین به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت بلیط شانگهای چین با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران شانگهای را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران شانگهای را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تهران شانگهای فصل زمستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران شانگهای را خریداری کنید، چون قیمت بلیط تهران به شانگهای رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان پرواز تهران شانگهای

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار شرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت با درصد تخفیف ماهان ایر را مشاهده کنید.

بلیط چارتر شانگهای

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترهای جستجو، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه با تخفیف بلیط ماهان ایر شرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری شانگهای

در پرواز لحظه آخری شانگهای همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی شانگهای در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری شانگهای هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری نیز همانند بلیط سیستمی است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به شانگهای را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران شانگهای انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو شرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت اگر بلیط لحظه آخری تهران شانگهای موجود باشد برای شما در کنار سایر پرواز تهران شانگهای به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری شانگهای با قیمت بلیط سیستمی خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری شانگهای دسترسی داشته باشید، کافی است که از قسمت فیلترهای جستجو و کارکنان ماهان ایر در  شرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری شانگهای خرید خود را به راحتی انجام دهید.شرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما چین شانگهای ماهان ایر

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از شرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و … را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط ارزان هواپیما شانگهای

با خرید بلیط هواپیما ازشرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران شانگهای از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما چین شانگهای به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط شانگهای از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط تهران شانگهای را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل شانگهای به صورت همزمان

با خرید بلیط شانگهای از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل شانگهای را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در مایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت غرب تهران به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر شانگهای را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط چین شانگهای با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

 بلیط پروازهای ماهان برای مسیر تهران شانگهای

اگر قصد خرید بلیط ارزان قیمت شانگهای را دارید پیشنهاد نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت به شما خرید بلیط هواپیما ماهان شانگهای می‌باشد. برای تهیه بلیط هواپیما ماهان شانگهای کافی است که به یکی از صفحات خرید بلیط هواپیما ماهان، خرید بلیط هواپیما شانگهای و یا خرید بلیط پروازهای چارتری ماهان مراجعه کنید و رزرو بلیط هواپیما شانگهای ماهان را به راحتی انجام دهید.
پروازهای رفت تهران به شانگهای ماهان همه روزه به جز روزهای شنبه و سه شنبه انجام می‌شود. ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران شانگهای 20:00 و 21:10 از فرودگاه امام خمینی می‌باشد. مدت زمان پرواز تهران شانگهای ماهان 8 ساعت و 15 دقیقه می‌باشد. همچنین پروازهای برگشت شانگهای به تهران ماهان همه روزه به جز روزهای شنبه و چهارشنبه انجام می‌شود. ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان شانگهای تهران 23:45 از فرودگاه پودونگ شانگهای می‌باشد. مدت زمان پرواز شانگهای تهران ماهان 9 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد. البته برنامه پروازی ماهان به شانگهای با توجه به شرایطی مانند تعداد مسافران و عوامل دیگر ممکن است تغییر کند. قیمت بلیط تهران شانگهای ماهان را می توانید در نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت استعلام بگیرید و بلیط ارزان این هواپیمایی را خریداری کنید.

راهنمای مختصر سفر به شانگهای

شانگهای با جمعیتی 23 میلیونی، که حدود 9 میلیون نفر از این جمعیت را مهاجرین تشکیل می‌دهند، بزرگترین و توسعه‌یافته‌ترین شهر چین است که تاریخ این کشور از گذشته، حال و آینده را در خود دارد. این شهر که به شهر آسمان‌خراش‌ها معروف است، در سال های اخیر روند توسعه و مدرن شدن را با سرعت بیشتری پیش گرفته و اکنون در تمام شهر ترکیبی از ساختمان‌های قدیمی به سبک معماری چینی و آسمان‌خراش‌هایی به سبک غربی به چشم می‌خورد. همین موضوع پکن و بلیط هواپیما آن را به یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری کشور چین تبدیل کرده است.
شانگهای در چینی به معنی «بر فراز دریا» است. نامی که از نزدیکی شهر به اقیانوس آرام خبر می‌دهد. این شهر توسط رودخانه‌ای که از مرکز شهر می‌گذرد به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شده است. ساختمان‌های مدرن، رودخانه شهر و همجواری با آسمان‌خراش‌ها باعث شده تا بسیاری این شهر را به نیویورک تشبیه کنند و حتی آن را نیویورک شرق بدانند. شانگهای از دیگر شهرهای کشور چین گران‌تر است اما در مقایسه با کشورهای اروپایی گزینه‌ای مقرون به‌صرفه‌تر برای گشت ‌و گذار است.

آب و هوای شانگهای

آب و هوای شانگهای علیرغم مجاورت با اقیانوس آرام، معتدل و مرطوب نیست و در تابستان و زمستان اختلاف دمای زیادی دارد. میزان بارندگی در شانگهای زیاد است، به طوریکه حتی در خشک‌ترین ماه سال نیز این شهر شاهد بارش باران است. میانگین دمای سالانه در شانگهای 16.1 درجه سانتیگراد و میزان متوسط بارندگی در این شهر 1066 میلیمتر است.

بهترین زمان سفر به شانگهای

با توجه به گرمای تابستان و سرمای زمستان، بهتر است در این فصل‌ها به شانگهای سفر نکنید. بهار و پاییز دمای هوا معتدل است و بهترین زمان برای سفر به شانگهای است. اگر در بهار سفر می‌کنید بهتر است چتر همراه داشته باشید چون بارش باران در این فصل کاملا طبیعی است. البته زمستان‌ها هم اگرچه سرد است اما با توجه به قیمت پایین‌تر هتل‌ها می‌تواند گزینه خوبی برای زمان سفر باشد.

جاهای دیدنی شانگهای

شانگهای و ساختمان‌های مدرنش از یک طرف، محله‌های چینی، بازارها و ساحل رودخانه از طرف دیگر اقامت در این شهر را لذت‌بخش می‌کنند. شانگهای با وجود داشتن تفریحات لوکس و ارزان قیمت در کنار یکدیگر برای سفر با هر بودجه‌ای مناسب است.

  برج مروارید شرقی
  باغ یو یوآن
  تفریحگاه ساحلی
  موزه شانگهای
  معبد چنگ هانگ
  معبد بودای یشمی
  بلوار باند
  برج مرکز مالی جهانی
  منطقه شینتیانادی
  خیابان نانجیگ
  شهر آبی جوجیاجیائو

حمل و نقل شانگهای

در شهر بزرگی همچون شانگهای مشکلی برای حمل‌و‌نقل نخواهید داشت و به ‌راحتی می‌توانید با وسایل نقیله عمومی همچون اتوبوس، تاکسی، مترو یا قایق‌های مسافربری از گوشه‌ای به گوشه دیگر شهر بروید. قیمت تاکسی‌ها هم چندان گران نیست و اگر خانوادگی سفر می‌کنید می‌توانید بدون داشتن دغدغه اتوبوس و مترو تاکسی بگیرید.

رستوران های شانگهای

طعم غذاهای چینی مورد پسند هر ذائقه‌ای نیست اما جای نگرانی نیست چون تنوع غذایی در شانگهای زیاد است و در بیشتر نقاط شهر می توانید رستوران‌هایی را پیدا کنید که غذای سایر کشورها در آن‌ها طبخ می‌شود. فست فود ها هم که همه جا در دسترس هستند. با این حال توصیه می کنیم طعم غذاهای چینی را از دست ندهید و حتما آنها را امتحان کنید.

  رستوران هاکاسان(چینی)
  رستوران ترکی افس
  رستوران مایا(مکزیکی)
  رستوران مستر اند میس باند (فرانسوی)
  رستوران ایتالیایی گودفلاس
  رستوران ایتالیایی مرکاتو
  کافه فنگ هویی تانگ

مراکز خرید شانگهای

تنوع کالاهای چینی در همه جای دنیا دیده می‌شود و مطمئنا این تنوع در خود چین بیشتر از هر جای دیگری است به‌طوریکه نمی‌توان از مراکز خرید متنوع و بیشمار در شانگهای چشم پوشید. در این مراکز از صنایع دستی زیبا و متفاوت این کشور گرفته تا کالاهای لوکس، پوشاک، الکترونیکی و … همه چیز به چشم می‌خورد.

  شانگهای آی اف سی مال
  پلازا 66
  فروشگاه جییو گوآنگ
  تایمز اسکوئر
  فروشکاه سوپر برند
  میلانگ ژنی ایستان
  وست گیت مال

همین حالا بلیط پرواز به شانگهای را از نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به شانگهای ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما شانگهای

بلیط هواپیما شانگهای ارزان را چطور خریداری کنیم؟

ازشرکت مستقیم ماهان ایر  نمایندگی مستقیم ماهان ایر پارسا گشت

فاصله هوایی تهران تا شانگهای چقدر است؟

فاصله هوایی تهران تا شانگهای 6396 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران شانگهای چقدر است؟

حدود 8 ساعت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست