پرواز سیستمی ماهان تهران به کیش

پ . در این نوع بلیط ها قوانین کنسلی وجود دارد و شما در صورت پس دادن بلیط هواپیما، پس از کسر مبلغی ناچیز هزینه بلیط هواپیما را پس می گیرید. همچنین در این نوع بلیط ها نرخ کودک و بزرگسال با یکدگیر متفاوت است، به همین دلیل بلیط هواپیما سیستمی ماهان ایر از تهران به کیش یک گزینه مناسب برای کسانی است که قصد سفر خانوادگی دارند. اما نمی توان بلیط های چارتری را پس داد و آنها را کنسل کرد؛ در واقع این جمله بدین معنی

قیمت بلیط پرواز ماهان تهران به کیش

برای اغلب کسانی که به دنبال خرید بلیط هواپیما ماهان از تهران به کیش لحظه آخری هستند قیمت بلیط اهمیت زیادی دارد. الی گشت با سامانه ای که در اختیار علاقه مندان به سفرهای داخلی و خارجی فراهم کرده، این فرصت را به آنها داده تا بتوانند از قیمت هواپیماهایی که  د.

فاصله زمانی پرواز ماهان تهران به کیش

برای اغلب کسانی که بلیط پرواز ماهان از تهران به کیش را خریداری کرده اند بسیار جالب و جذاب است که بدانند که قرار است چه مدتی را در هواپیما حضور داشته باشند. مسافت هوایی بین تهران و جزیره کیش 1040 کیلومتر است و هواپیماها قادرند این مسیر را در مدت زمانی حدود  .انواع کلاس های پروازی ماهان

انواع کلاس های پروازی که در اختیار خریداران بلیط هواپیما ماهان از تهران به کیش لحظه آخری قرار داده می شود ی شوند:

  • اکونومی
  • تجاری یا بیزینس
  • فرست

بهترین کلاس پروازی بین کلاس های پروازی موجود، فرست است. در این کلاس لاکچری ترین و لوکس ترین امکانات در اختیار مسافرین قرار داده می شود. هزینه ای که برای رزرو صندلی در این کلاس باید پرداخت شود از سایر کلاس ها بیشتر خواهد بود و خوب است بدانید که این کلاس تک نفره بوده و در یک کابین اختصاصی خدماتی فوق العاده مسافرین ارائه خواهد شد.

 

دومین کلاس پروازی که آن نیز امکانات خوبی به مسافر ارائه می دهد کلاس تجاری یا بیزینس است. البته در این کلاس تنوع خدمات مانند خدمات کلاس فرست نیست، اما با این حال هنوز هم مسافر می تواند شرایط راحتی را در حین پرواز تجربه کند. قیمت بلیط در این کلاس از  ی شود.

آخرین کلاس پروازی که خصوصا در ایران رواج بیشتری دارد و بیشتر صندلی های یک هواپیما به این کلاس اختصاص دارد کلاس اکونومی است.

قوانین حمل بار در پرواز تهران به کیش با ماهان

یکی از مهم ترین موضوعاتی که مسافرین پرواز چارتری ماهان از تهران به کیش به هنگام سوار شدن به هواپیما باید به آن دقت داشته باشید قوانینی است که هر ایرلاین برای میزان بار و نوع بار مجاز تعیین کرده است. شما به هنگام سوار شدن به هواپیما باید حد مجازی از بار را وارد بدنه و انبار هواپیما کنید در غیر این صورت باید جریمه پرداخت کنید.

ار ن

از امکانات پرواز تهران به کیش با ماهان می توان به پذیرایی از مسافرین در حین پرواز اشاره کرد. انواع نوشیدنی ها و غذاهای ویژه ایرانی در  که

فرودگاه مهرآباد

افرادی که با خرید بلیط هواپیما ماهان از تهران به کیش قصد دارند تهران را به سمت جزیره کیش ترک کنند برای شروع سفر خود باید به فرودگاه مهرآباد مراجعه نمایند. این فرودگاه یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین فرودگاه های کشور است و در بخش غربی شهر تهران قرار دارد. از  ند.

فرودگاه مهرآبادخدمات VIP و CIP فرودگاهی چیست؟

برای راحتی و رفاه مسافرین، خدمات فرودگاهی در دو قالب خدمات VIP و خدمات CIP به مسافرین ارائه می گردد. خدمات VIP مختص افرادی است که رتبه های بالایی در کشور داشته و ارائه خدمات به آنها باید تحت نظارت های دوربین و همچنین محافظین شخصی صورت گیرد.

کارگزار و مجری سفر با پرواز ماهان پارسا گشت دفتر غرب ماهان ایر 02188487124 تلفن مستقیم کانتر بلیط ماهان ایر

تلفن آژانس هواپیمایی پارسا گشت 29-02188487120

نمایندگی کلیه خطوط داخلی و خارجی

مجری مستقیم تورهای خارجی با پرواز ماهان تایلند استانبول انتالیا دبی مالزی هند کوالالامپور مجری مستقیم بلیط و  ویزای چین

مجری و کارگزار هواپیمایی ماهان ایر تورهای  داخلی -کیش –مشهد- شیراز-قشم

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست