تور چین ماهان

راحت ترین مرحله خرید تور چین، اخذ ویزای این کشور می‌باشد! در مدت زمان 7 روز کاری به درخواست ویزای چین شما جواب داده می‌شود. به هیچ عنوان تابستان فصل مناسبی برای سفر به چین نیست. چرا که در این بازه زمانی گرفتار طوفان‌های تابستانی خواهید شد. برای سفر به کشور چین لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست. فقط ایرلاین‌های ماهان و CZ از تهران به سمت چین پرواز دارند و اکثر این پروازها در شهر پکن به زمین می‌نشیند.

شرایط اخذ ویزای چین؛ راه سختی در پیش نخواهید داشت!

با توجه به اینکه کشور چین شرایط پناهندگی ندارد، شرایط سختی برای اعطا ویزا تعیین نکرده است. اصل پاسپورت متقاضی (با 2 صفحه خالی روبرو هم)، 2 قطعه عکس 6×4 رنگی تمام رخ و با پس زمینه سفید، گواهی تمکن مالی (حداقل 35,000,000 تومان برای هر نفر)، فرم تکمیل شده درخواست ویزای چین به همراه بیمه مسافرتی از مدارک درخواست ویزای چین می‌باشد.

ویزای چین حتما باید از سوی کارگزاری اقدام شود و در مدت زمان 7 روز به درخواست آن از سوی سفارت پاسخ داده می‌شود. ویزای چین به درخواست متقاضی در مدت اعتبار 1 ماهه توریستی، 1 ماهه تجاری، 6 ماهه تجاری و 1 ساله تجاری صادر می‌شود. لزومی به ارائه واچر هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما برای درخواست ویزای چین نیست.

بهترین زمان سفر به چین؛ هیچ فصلی به جز پائیز خوب نیست!

بهترین زمان سفر به چین فقط و فقط به هدف سفر شما بستگی دارد. اگر با هدف بازدید از نمایشگاه‌های چین به این کشور سفر می‌کنید، باید بدانید که مهر و آبان زمان برگزاری نمایشگاه‌ها در چین می‌باشد. اگر آب و هوا برای شما مهم است، بهتر است از مهر تا آخر آذر ماه به چین سفر کنید. اما اگر قصد دارید هزینه‌های اقامت خود را کاهش دهید، بهتر است زمستان را زمان سفر خود به چین قرار دهید. چرا که آب و هوای چین در زمستان به شدت سرد است و جمعیت گردشگران در این بازه زمانی به شدت کاهش می‌یابد.

اطلاعات ضمانت‌نامه بانکی تورهای چین؛ لزومی به ارائه ضمانت‌نامه بانکی نیست!

ضمانت نامه بانکی با هدف اعتماد به بازگشت متقاضیان و از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود. چرا که اگر متقاضی به کشور محل اقامت خود برنگردد، اعتبار آژانس مسافرتی در نزد سفارت‌خانه از بین می‌رود. با توجه به اینکه کشور چین دارای شرایط پناهندگی نیست، لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست.

خدمات تور چین؛ مطابق میل متقاضی!

خدمات تور چین ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. با توجه به اینکه تورهای چین به صورت گروهی برگزار می‌شود، امکان تغییر این خدمات وجود ندارد. رایج‌ترین خدمات تور چین به ترتیب زیر می‌باشد:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما با هواپیمایی ماهان و یا CZ
  • اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه (صبحانه بوفه)
  • اخذ ویزای توریستی چین
  • ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی
  • تور لیدر با تجربه
  • بیمه مسافرتی

نحوه تعیین قیمت تور چین: هزینه تور چین را بر چه اساسی پرداخت می‌کنید؟

بلیط رفت و برگشت هواپیما، هتل محل اقامت و ویزای چین در تعیین قیمت تور این کشور موثر می‌باشند. معمولا 2 ایرلاین ماهان و چین جنوبی (CZ) از تهران به سمت چین پرواز دارند که هزینه بلیط رفت و برگشت ماهان معمولا کمتر از چین جنوبی می‌باشد. هزینه درخواست ویزای 1 ماهه توریستی چین 105 دلار، 1 ماهه تجاری 230 دلار، 6 ماهه تجاری 610 دلار و 1 ساله تجاری 740 دلار می‌باشد که این هزینه مستقیما به سفارت پرداخت می‌شود. نکته مهمی که در انتخاب هتل باید به آن توجه داشته باشید این است که هرچه هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک باشد، هزینه بیشتری برای اقامت پرداخت می‌کنید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید.

کیفیت هتل‌های چین؛ قطعا راضی خواهید بود!

در تمامی شهرهای چین می‌توانید در هتل‌های 3 تا 5 ستاره اقامت داشته باشید. قبل از خرید تور چین حتما خدمات هتل محل اقامت و کیفیت آن را با کارگزار خود چک کنید. طبق بازخورد مسافران کشور چین، تقریبا حدود 70% از مسافران از هتل محل اقامت خود راضی بوده‌اند. موقعیت مکانی هتل محل اقامت شما در قیمت آن تاثیرگزار خواهد بود. هرچه هتل به مرکز شهر نزدیک باشد هزینه بیشتری برای اقامت پرداخت می‌کنید و هرچه هتل از مرکز شهر دورتر باشد، به همان نسبت هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید.

هزینه‌های روزانه اقامت در چین؛ روزانه 460 یوان هزینه دارید!

واحد پول کشور چین یوان می‌باشد. اما اگر به هردلیلی نتوانستید این واحد پولی را تهیه کنید، دلار همراه خود داشته باشید! شما می‌توانید در چین به دلار هزینه کنید و یا حتی آن را به یوان تبدیل کنید.

برای هر وعده غذایی 128 یوان، برای جابجایی در شهر 105 یوان، برای جابجایی بین شهرها 243 یوان، برای خرید بلیط مراکز تفریحی و گردشگری 72 یوان و برای یک بطری آب باید 5 یوان در چین هزینه کنید!

برای سفر اولی‌های چین؛ سفرهای گروهی به نفع شماست!

تورهای چین عموما به صورت گروهی برگزار می‌شود. در تورهای گروهی شما تور لیدر دارید. از مزایای حضور تور لیدر می‌توانیم به برگزاری گشت‌های شهری، راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها، کمک به جابجایی در شهر و آشنایی با اماکن تفریحی و توریستی اشاره کنیم.

سوالات متداول تور چین

در ادامه رایج ترین سوالاتی که متقاضیان تور چین از کارشناسان ما می‌پرسند را، برای شما آماده کرده‌ایم:

1. چه مدت قبل از سفر برای خرید تور چین اقدام کنیم؟

با توجه به اینکه جوابدهی به درخواست ویزای چین 7 روز کار طول می‌کشد، بهتر است بین 7 تا 15 روز قبل از سفر برای خرید تور چین اقدام کنید.

کارگزار و مجری پروازهای ماهان چین ایر پارسا گشت دفتر غرب ماهان ایر 02188487124 تلفن مستقیم کانتر چین ماهان ایر

تلفن آژانس هواپیمایی پارسا گشت 29-02188487120

نمایندگی کلیه خطوط داخلی و خارجی

مجری مستقیم تورهای خارجی با پرواز ماهان مجری مستقیم بلیط و  ویزای چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست