مدعی بهترین قیمت تور برای مشهد هستیم.

پیشنهادات ویژه تور مشهد

ت

پ

پیشنهاد ویژه محرم

تور هوایی مشهد ویژه تاسوعا و عاشورا

3 روز 5 و 6 مرداد 6,500,000

پیشنهاد ویژه محرم

تور مشهد از تهران زمینی دهه اول محرم

3 روز از 28 تیر تا 7 مرداد 3,400,000

پیشنهاد ویژه محرم

تور مشهد از تهران هوایی دهه اول محرم

3 روز از 28 تیر تا 7 مرداد 6,300,000

قیمت تور مشهد با قطار

تور مشهد  (5 ستاره)

5 روز مرداد ماه 3,900,000

تور مشهد هتل تارا (زمینی و هوایی)

3 روز مرداد ماه 3,300,000

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه برای پیش فروش

تور مشهد از اهواز (زمینی)

3 روز تیر ماه 2,200,000

تور مشهد از یزد با اتوبوس

3 روز تابستان 1402 2,200,000

تور مشهد از تبریز (زمینی)

3 روز تیر ماه 2,800,000

تور مشهد از قم با قطار 4 تخته غدیر

3 روز تیر ماه 2,950,000

تور مشهد از زنجان با قطار 4 تخته

3 روز تیر ماه 2,950,000

تور مشهد از کیش هوایی

3 روز تیر ماه 5,450,000

تور هوایی مشهد از اصفهان

3 روز تیر ماه 5,500,000

تور مشهد از اهواز (هوایی)

3 روز تیر ماه 5,900,000

لطفاً قبل از سفر به مشهد به نکات زیر که حاصل سال‌ها تجربه برگزاری تور مشهد از تهران و سایر شهرها توسط نهال گشت است دقت کنید! این موارد نتیجه بررسی چالش‌‌ها و دغدغه‌های‌ صدها مسافر و زائر در مورد کیفیت و قیمت تورهای مشهد هوایی و زمینی است.

چه زمانی به مشهد سفر کنیم؟

1. اگر محصل ندارید، زمان امتحانات به مشهد سفر کنید

دانشجویان و خانواده‌هایی که محصل دارند، معمولاً در زمان امتحانات دی و خرداد به سفر نمی‌روند. در نتیجه درخواست رزرو و قیمت تور مشهد کاهش پیدا می‌کند. همچنین باتوجه‌به تعداد کم مسافران در این ایام، فرصت اقامت در بهترین هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌های مشهد را خواهید داشت.

2. اگر می‌توانید، پس از تعطیلات نوروز به مشهد سفر کنید

باتوجه‌به کاهش تعداد مسافرین، بعد از پایان تعطیلات نوروز و نیز در زمان امتحانات پایان سال، با پایین‌ترین قیمت تور مشهد از نیمه دوم فروردین تا پایان خرداد ماه مواجه خواهیم بود.

3. جمعه و شنبه را برای شروع سفر به مشهد انتخاب کنید

معمولاً پس از تعطیلات آخر هفته، قیمت بلیط هواپیمای تهران به مشهد کاهش می‌یابد. اگر نمی‌خواهید در مناسبت‌های خاصی به مشهد سفر کنید، برای کم‌کردن هزینه‌های خود جمعه و یا شنبه به سمت مشهد پرواز کنید.

4. قیمت تور مشهد در سایر مناسبت‌های مذهبی

بیشترین نرخ تور مشهد مربوط به عید نوروز، شهادت و ولادت امام رضا (ع) می‌باشد و علت آن افزایش چشمگیر حجم سفر به مشهد است. اما باتوجه‌به حال و هوای حرم امام رضا در این ایام، سفر به مشهد در زمان برگزاری مناسبت‌های مذهبی بسیار خاطره‌انگیز خواهد بود.

قطار یا هواپیما؟ چگونه راحت‌ و کم‌هزینه به مشهد سفر کنیم؟

بهترین ایرلاین و بهترین ساعت پرواز مشهد در تور هوایی

برای پرواز به مشهد، ایرلاین‌های ماهان و ایران‌ایر بهتر اما گران‌تر هستند. ثابت نبودن قیمت پرواز مشهد باعث تغییرات شدید قیمت تور مشهد هوایی شده است. به طور مثال نرخ پروازهای مشهد بامدادی یا عصرگاهی، برای مسیر رفت قیمت مناسب‌تری دارند. را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

تور مشهد با قطار فدک، نورالرضا یا زندگی؛ طولانی اما لوکس و راحت

اگرچه سفر ریلی از تهران به مشهد 10 تا 14 ساعت طول می‌کشد اما اگر تور مشهد با قطارهای لوکس نورالرضا، زندگی و فدک را رزرو کنید، سفر خوب و راحتی خواهید داشت. ضمن اینکه قیمت بلیط قطار تهران مشهد هم حتی اگر انتخاب شما قطارهای لوکس فدک، زندگی و نور باشد کمتر از نصف قیمت پرواز مشهد است.

پیشنهاد می‌کنیم، قطارهای شب‌رو را برای سفر به مشهد انتخاب کنید.

تور مشهد از همه شهرها برگزار می‌شود!

علاوه بر تور تهران مشهد ، از سایر شهرهایی دارای فرودگاه نیز می‌توان به این شهر سفر کرد. همچنین نهال گشت تور زمینی با قطار را نیز تقریباً از همه شهرهای کشور برگزار می‌کند. البته دراین‌بین تور تهران مشهد با قطار از طرف‌داران بیشتری برخوردار است.

تور مشهد، لزوما به معنای کاروان زیارتی مشهد نیست!

توجه داشته باشید که تور مشهد لزوماً به معنای سفر گروهی یا کاروان زیارتی مشهد نیست. کلمه تور به رزرو هتل (محل اقامت) و خرید بلیط رفت‌وبرگشت (اتوبوس، قطار یا هواپیما) نیز بر می‌گردد. در نتیجه هم به‌صورت گروهی و هم انفرادی می‌توانید به مشهد مقدس سفر کنید.

تورهای فصلی مشهد

برای خرید تور ارزان مشهد این کارها را نکنید.

هر هتل ارزانی را رزرو نکنید!

یکی از عواملی تعیین‌کننده در قیمت تورهای مشهد، کیفیت و خدمات هتل محل اقامت است. به طور مثال برخی از هتل‌های مشهد خدماتی همچون غذا یا ترانسفر فرودگاهی را حذف و قیمت پایین‌تری را ارائه می‌دهند. پس قبل از رزرو باید خدمات و امکانات هتل‌ها و کیفیت آن‌‌ها را نیز مقایسه کنید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
با اتوبوس، سفری ارزان اما طولانی و خسته‌کننده خواهید داشت.

بلیط هواپیما مشهد گران‌ترین نرخ را دارد. تور زیارتی مشهد از تهران و سایر شهرها با قطار یا اتوبوس قیمت ارزان‌تری نسبت به هواپیما دارد؛ بنابراین ارزان‌ترین تورها را می‌توانید با قطار و اتوبوس برای خود رزرو کنید. همچنین لازم به ذکر است که برخی از قطارهای مسیر مشهد دارای واگن باربری هستند؛ بنابراین شما می‌توانید خودروی خود را نیز با این نوع قطار‌ها به مشهد ببرید.

وسواس زیادی برای رزرو تور مشهد ارزان به خرج دهید

کیفیت تور ارزان مشهد می‌تواند بسیار بد و یا بسیار راضی‌کننده باشد؛ همه چیز به توقع و اطلاعات شما از این سفر بستگی دارد. البته آژانس مسافرتی که از طریق آن اقدام به خرید تور مشهد ارزان می‌کنید نیز بسیار مهم می‌باشد. اگرچه این نوع تورها معمولاً پایین‌ترین قیمت را دارند اما پارسا گشت کیفیت محل اقامت و وسیله سفر را برای شما در بهترین شکل برای تور ارزان مشهد حفظ کرده است. در صورت تمایل نسبت به رزرو چنین تورهایی، می‌توانید به صفحه تور ارزان مشهد مراجعه نمایید.

تور مشهد از شهرهای مختلف

چه نکاتی را برای رزرو هتل‌های مشهد باید رعایت کنیم؟

هتل‌های نزدیک حرم را انتخاب نکنید

باتوجه‌به اینکه هزینه‌ هتل‌های اطراف حرم بیشتر از سایر اقامتگاه‌های مشهد است؛ بنابراین برای کاهش هزینه اقامت در مشهد باید هتل‌های دور از حرم امام رضا (ع) را رزرو کنید.

در سوئیت و هتل‌آپارتمان خودتان آشپزی کنید!

در هتل‌آپارتمان‌ها و سوئیت‌ها می‌توانید به طور دسته‌جمعی اقامت داشته باشید. همچنین به دلیل برخورداری این اقامتگاه‌ها از آشپزخانه می‌توانید هزینه‌های صبحانه، ناهار و شام خود را از طریق آشپزی برای خودتان کنترل کنید.

این هتل‌های مشهد را برای اقامت در نظر بگیرید

انتخاب هتل برای اقامت خانواده‌های کم‌جمعیت و سفرهای انفرادی مناسب‌تر است. از هتل‌های معروف مشهد می‌توان به هتل درویشی و قصر طلایی 5 ستاره، جواد و اترک 4 ستاره، هتل اطلس و رضوی 3 ستاره اشاره کرد که اغلب آن‌ها در خیابان امام رضا (ع) قرار گرفته‌اند. البته در این شهر هتل‌های 1 و 2 ستاره خوب نیز وجود دارد. به همین علت شما با هر بودجه‌ای می‌توانید هر یک از هتل‌های مشهد را رزرو کرده و در آن‌ها اقامت داشته باشید.

برای رزرو هتل در مشهد سینگل‌ها باید پول بیشتری بپردازند؟!

به دلیل نبود اتاق‌های یک تخته در بسیاری از هتل‌های این شهر، رزرو تور مشهد به‌صورت انفرادی باعث پرداخت هزینه بیشتر برای اقامت می‌شود. به همین دلیل هرچه تعدادتان بیشتر باشد، هزینه اقامت شما باتوجه‌به تقسیم شدن هزینه برای چند نفر پایین‌تر می‌آید.

هتل‌های 5 ستاره فولبرد نیستند

در هتل‌های 5 ستاره مشهد خبری از اتاق‌های فولبرد نیست. البته با رزرو تورهای مسافرتی مشهد و اقامت در هتل‌های 5 ستاره می‌توانید برای هر وعده به‌صورت جداگانه غذا را سفارش دهید اما هزینه تور مشهد با رزرو چنین هتل‌هایی و صرف غذا در آن‌ها افزایش می‌یابد.

انواع مختلفی از اقامتگاه‌ها در مشهد وجود دارد

یکی از ویژگی‌های شهر مشهد، تعدد هتل‌ها با نرخ‌های کاملاً متفاوت است. شما می‌توانید باتوجه‌به بودجه‌تان، هتل خود را انتخاب کرده و در صورت انتخاب هتل ارزان، هزینه‌های سفر مشهد را کاهش دهید. در شهر مشهد علاوه بر هتل‌ها، هتل‌آپارتمان‌ها و سوئیت‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با پرداخت کم‌ترین هزینه در یکی از آن‌ها اقامت داشته باشید. همچنین اگر به دنبال خدمات بهتر و اقامت در یک اتاق لوکس هستید، رزرو بهترین هتل‌های مشهد مثل قصر طلایی و درویشی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

شرایط و هزینه‌های سفر به مشهد در 4 فصل سال

بهترین آب‌وهوای مشهد را در بهار تجربه کنید

آب‌وهوای مشهد در بهار، بهترین حالت خودش را دارد. حداکثر دمای هوای مشهد در بهار، حدود 33 درجه سانتیگراد می‌باشد و به طور معمول هوا بارانی است (البته اگر خشکسالی نباشد). فصل بهار شلوغ‌ترین زمان مشهد از نظر پیک گردشگری است.

تنور تور مشهد در تابستان گرم می‌شود

در فصل تابستان، مشهد آب‌وهوایی بسیار گرمی دارد. احتمال اینکه در این فصل در مشهد باران را تجربه کنید بسیار کم است. همچنین تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، میزای سفر به مشهد در تابستان را گرم‌تر می‌کند تا برای اقامت در هتل‌های مشهد هزینه بیشتری پرداخت کنید.

پاییز و شروع بارش‌ها و سرد شدن تدریجی هوا

اوج بارندگی‌های مشهد در فصل پائیز رخ می‌دهد. میانگین دمای هوای مشهد بین 12 تا 31 درجه سانتی‌گراد است. با کاهش دمای هوا، میزان تقاضا برای رزرو تور مشهد نیز کاهش می‌یابد و شما می‌توانید هتل‌های مشهد را با قیمت کمتری رزرو کنید.

 سرمای زمستان مشهد کمی آزاردهنده است

آب‌وهوای مشهد در زمستان به‌شدت سرد است. میانگین دمای مشهد در این فصل بین 7 تا 12 درجه سانتی‌گراد می‌باشد. بارش برف‌وباران نیز در هر لحظه از شبانه‌روز دور از انتظار نخواهد بود. در نتیجه بسیاری از گردشگران ترجیح می‌دهند تا تورهای قشلاقی جنوب مثل تور کیش، تور قشم و تور چابهار را برای سفر در زمستان انتخاب کنند. این مسئله باعث کاهش قیمت تور مشهد در زمستان می‌شود.

همه تورهای لحظه آخری مشهد باکیفیت نیستند!

برخی آژانس‌های مسافرتی تور ارزان مشهد با هتل بی‌کیفیت را به عنوان تور مشهد لحظه آخری به مسافرین می‌فروشند؛ پس بهتر است رزرو چنین‌ تورهایی را از طریق آژانس‌های معتبر گردشگری انجام دهید. ما در مجموعه پارسا گشت تنها در زمان خالی ماندن ظرفیت پرواز و هتل، اقدام به ارائه تور لحظه آخری مشهد می‌نماییم.

این نکات را در مورد تور مشهد در نظر داشته باشید

خرید سوغاتی از بازارهای دور از حرم

برای خرید سوغاتی در مشهد، بهتر است از حرم فاصله بگیرید. چرا که قیمت اجناس در بازارهای اطراف حرم بسیار زیاد است.

شله مشهدی، ششلیک و حمص را میل کنید

در مشهد نباید غذاهای لبنانی، شله مشهدی و ششلیک را از دست دهید. یکی از محبوب‌ترین غذاهای لبنانی در مشهد حمص نام دارد؛ این غذای لبنانی با وجود شباهت زیاد به حلیم، تفاوت زیادی را از نظر طعم و مزه غذا دارد.

از طرقبه و زیست خاور خرید کنید

زیست خاور و بازار بعثت (طرقبه) از بازارهای قدیمی مشهد هستند. همچنین تنوع اجناس در این دو بازار بالاست و شما می‌توانید به‌راحتی لوازمی که نیاز دارید را در این دو بازار تهیه کنید.

  • آدرس بازار بعثت طرقبه: مشهد، منطقه طرقبه، خیابان صاحب‌الزمان، بازار بین‌المللی بعثت.
    • ساعات کاری بازار بین‌المللی بعثت: ۹ صبح الی ۲۲ شب
  • آدرس مجتمع تجاری زیست خاور: مشهد، ضلع جنوب غربی میدان شریعتی (تقی‌آباد)، جنب خیابان کوه سنگی ۲، مجتمع تجاری زیست خاور.
    • ساعات کاری مجتمع تجاری زیست خاور: ۹:۳۰ صبح الی ۲۳ شب

در مشهد از BRT و مترو استفاده کنید

اتوبوس‌های BRT در مشهد مسیرهای جداگانه‌ای نسبت به یکدیگر دارند و علاوه بر سرعت بالا، هزینه حمل‌ونقل آن‌ها بسیار پایین است. مترو نیز دیگر گزینه راحت، به‌صرفه و مطمئن برای رفت‌وآمد در شهر مشهد به‌حساب می‌آید.

  تور مشهد را به‌سادگی رزرو کنید

برای رزرو تور مشهد هیچ نیازی به حضور در شرکت گردشگری نهال گشت ندارید. با شماره‌گیری تلفن    از  آخرین شرایط سفر به مشهد مطلع و از کارشناسان سفر نهال گشت مشاوره سفر بگیرید.

 

 پارسا گشت یک شرکت هلدینگ در صنعت گردشگری است و با شرکت‌های زیر مجموعه و ساب برندهای مختلف در اکثر بخش‌های گردشگری فعالیت می‌کند. هرکدام از این بخش‌ها برای رفاه حال باشگاه مشتریان 45,000 نفری نهال‌گشت بوجود آمده‌اند؛ آژانس هواپیمایی و مسافرتی  گشت یکی از این بخش‌هاست که تورهای ارزان، لوکس، هوایی، زمینی را به سراسر جهان برگزار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست